Assos

Assos için 28 Kişi Online

İletişim   |   + Tesis Kayıt

Assos Konaklama

Assos Hakkında
Assos Kadırga Koyu
Assos Behramkale
Assos Ulaşım
İstanbul Bandırma Üzerinden Assos'a Nasıl Gidilir
Assos Nerede
Assos Plajları
İstanbul Tekirdağ Üzerinden Assos'a Nasıl Gidilir
İzmir'den Assos'a Nasıl Gidilir
İstanbul Bursa Üzerinden Assos'a Nasıl Gidilir
Assos Ne Yenir Ne İçilir
Assos Sokakağzı
Ankara'dan Assos'a Nasıl Gidilir
Assos Ne Zaman Gidilir
Assos'ta Gezilecek Yerler
Assos Tatil
Assos Limanı
Truva (Troya) Antik Kenti
Assos Su ve Doğa Sporları
Assos Yapılması Gerekenler
Assos Konaklama
Assos Athena Tapınağı
Assos Tarihi
Assos Babakale
Assos Alışveriş
Assos Sivrice
Assos Gülpınar (Chryse Antik Kenti)
Apollon Smintheus Tapınağı

 

Assos otelleri, çoğunlukla Assos Antik Kenti'ne en yakın yerleşim yeri olan Behramkale Köyü'nde toplanmış durumda. Kazdağları eteklerinde kurulmuş bir Osmanlı köyü olan Behramkale'de oteller genellikle taş evlerden oluşuyor. Ege Denizi kıyısındaki Assos antik liman otelleri, yine tarihi taş binalardan oluşuyor ancak daha büyük ve kişi kapasitesi daha yüksek oteller. Asos'ta yaygın konaklama anlayışı ise oda kahvaltı şeklinde.

Babakale'den, Küçükkuyu'ya kadar uzanan tarihi Assos bölgesinde Assos Behramkale otelleri dışında daha modern konaklama tesislerini tercih etmek isteyenler Behramkale'ye 2 km uzaklıktaki mavi bayrak ödüllü Assos Kadırga Koyu otellerine göz atabilirler. Kadırga Koyu'nun kusursuz plajını çevreleyen oteller genellikle modern bir mimariye sahip olan, misafirlerine oda kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon seçenekleri sunan tesisler. Az sayıdaki Assos otelleri herşey dahil imkanı da sunabiliyor. 

Assos Antik Liman ve Deniz

Assos otel fiyatları, her bütçeye hitap edebilecek çeşitlilikte. Behramkale otelleri ve Kadırga Koyu otelleri, genellikle ortalama fiyatlarla hizmet sunarken, Assos'un Sivrice, Sokakağzı gibi mütevazı kıyı kısımları daha uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunuyor. Assos'ta uygun fiyatlarla konaklamak isteyenler için diğer bir alternatif ise Assos kamp alanları. Çoğu Kadırga Koyu'nda bulunan Assos kampları, kamp alanı ile birlikte çadır seçeneğine da sahip. 

Assos pansiyon, Assos motel, Assos apart seçenekleri, Sivrice ve Sokakağzı ile beraber az sayıda da olsa Behramkale köyünde de bulunuyor. Dilerseniz Assos tatilinizi çoğu uygun fiyatlı olan bu pansiyon, motel ve apartlarda da geçirebilirsiniz. 

http://assosotelleri.balnet.net/Oteller/Bu Konuya Toplam 0 Yorum Yapılmıştır.   

Ad : Soyad :
E-Mail : Şehir :
Ülke :      
Başlık :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :     Değiştir                  
 

Henüz Yorum Yapılmamış.


Hakkımızda Nasıl Çalışıyoruz İnsan Kaynakları Gizlilik-Güvenlik Yasal Uyarı KvKK